Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża

Za nami już trzy kolejki rozgrywek Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża. Z kompletem punktów pozostała już tylko drużyna ubiegłorocznych zwycięzców Solidex, która ma jednak o jedno spotkanie rozegrane mniej. 

Solidex – Jager Team 6:0 (1:0)
Dariusz Wilczak 3, Patryk Nędza 1, Kamil Pater 1, (samobójcza.)1

Dream Team – Husaria 1918 2:2 (0:2)
Mariusz Szemiot 1, Jakub Korba 1 – Łukasz Krawczyk 1, Jakub Gulik 1

Piekarnia ATU -Mebla Kania 1:5 (1:1)
Kacper Żbik 1 – Krzysztof Wesecki 2, Krzysztof Borowy 2, Mirosław Pactwa 1

żółt.kart- Łukasz Grondal (Piekarnia ATU) – Łukasz Rundzia (Meble Kania), Albert Ryska (Meble Kania)

FC Gromy – Husaria Libiąż 9:3 (3:2)
Mateusz Zejma 4, Rafał Sergiel 1, Kamil Chylaszek 1, Bartosz Palka 2, Jakub Waligóra 1 – Piotr Śledziński 1, Damian Kułaga 1, Grzegorz Zajas 1

żółt.kart.- Łukasz Boratyński (FC Gromy)

Pasjonaci Bieruń – Santander 6:4 (3:2)
Łukasz Urbanek 5, Grzegorz Biernat 1 – Sebastian Ślósarz 1, Piotr Ślósarz 1, Łukasz Gut 2

Klasyfikacja Strzelców:

14- Jakub Korba (DreamTeam)
8- Mateusz Zejma (FC Gromy)
6 – Dariusz Wilczak (Solidex), Łukasz Urbanek (Pasjonaci Bieruń),
5 – Krzysztof Wesecki (Meble Kania),
4- Piotr Śledziński (Husaria Libiąż),
3- Michał Opyd (Husaria Libiąż), Bartłomiej Kosowski (DreamTeam), Łukasz Gut (Santander), Krzysztof Borowy (Meble Kania),
2- Paweł Wierzbic (FC Gromy), Ryszard Nędza (Meble Kania), Dominik Nędza (Meble Kania), Janusz Węglarz (Pasjonaci Bieruń), Adam Noworyta (Piekarnia ATU), Łukasz Krawczyk (Husaria 1918), Kacper Policht (Santander), Krzysztof Borowy (Meble Kania), Rafał Sergiel (FC Gromy), Kamil Chylaszek (FC Gromy), Bartosz Palka (FC Gromy), Damian Kułaga (Husaria Libiąż), Sebastian Ślósarz  (Santander),
1- Przemysław Nowicki (FC Gromy), Arkadiusz Biesek (Husaria 1918), Mateusz Włoszek (Husaria 1918), Bartłomiej Zięba (JagerTeam), Kamil Dzikowski (JagerTeam), Jarosław Sandecki (DreamTeam), Piotr Kulikowski (Pasjonaci Bieruń), Janusz Subel (Husaria Libiąż), Konrad Bogacz (Solidex), Krystian Kułas (FC Gromy), Piotr Janik (Piekarnia ATU), Sebastian Kocot (Piekarnia ATU), Mateusz Zań (JagerTeam), Damian Gaudyn (Husaria 1918), Miłosz Ołpiński (Husaria 1918), Artur Oczkowski (Husaria 1918), Dariusz Czyszczoń (DreamTeam), Szymon Cholewa (DreamTeam), Adrian Szafran (DreamTeam), Partyk Nędza (Solidex), Kamil Pater (Solidex), Mariusz Szemiot (Dream Team), Jakub Gulik (Husaria 1918), Kacper Żbik (Piekarnia ATU), Mirosław Pactwa (Meble Kania), Grzegorz Zajas (Husaria Libiąż), Jakub Waligóra (FC Gromy), Grzegorz Biernat (Pasjonaci Bieruń), Piotr Ślósarz (Santander).

Tabela:

II kolejka Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża