– Festiwal Tańca “Złote Sznurowadło”

Złote Sznurowadło 2024

Wszystkie szkoły tańca, grupy taneczne i tancerzy serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym XX Festiwalu Tańca „Złote Sznurowadło” Libiąż 2024.
Termin: 25-26 maja 2024 r.
Miejsce: Hala Sportowa, 32-590 Libiąż ul. Górnicza 3

Z uwagi na jubileuszowy charakter imprezy, planujemy mnóstwo atrakcji dla uczestników i widzów, oraz po raz pierwszy Festiwal przyjmie formułę dwudniowego przeglądu.
Mamy nadzieję, że przyjmiecie nasze zaproszenie i wzorem ubiegłych lat wspólnie stworzymy wspaniałe widowisko taneczne!
Regulamin, karty zgłoszenia i oświadczenia zostaną wkrótce udostępnione na naszej stronie.
Do zobaczenia na parkiecie!

19. Festiwal Tańca “Złote Sznurowadło” w Libiążu – wyniki

Prezentujemy wyniki “Złotego Sznurowadła 2023”

 

Kategoria  1A solo do 12 lat

Wyróżnienie: Hanna Lisicka – Studio Tańca Finezz Wadowice

Wyróżnienie: Amelia Macioł – Stowarzyszenie Galaxy Katowice

Wyróżnienie: Ewa Domagała – Actus Animi

I miejsce: Paula Górna – Studio Tańca IFLY Mysłowice

II miejsce: Julia Gierlach – Actus Animin

III miejsce: Zofia Legień – Studio Tańca Finezz Wadowice

 

Kategoria 1B solo 13-15 lat

Wyróżnienie: Samanta Mol – Tarnogórskie Centrum Kultury

Wyróżnienie: Anna Kubicz – Wodzisławskie Centrum Kultury

Wyróżnienie: Natalia Mikołajczyk – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry

I miejsce: Maja Zagórska – Studio Tańca Finezz Wadowice

II miejsce: Julia Nowak – Studio Tańca IFly Mysłowice

III miejsce: Julia Dubiel – Samorządowe Centrum Kultury Mielec

 

Kategoria 2 solo 15+

Wyróżnienie: Amelia Rusinek – Rzeszowski Dom Kultury

Wyróżnienie: Tetiana Vynokur – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry

I miejsce: Ofelia Sobik – Wodzisławskie Centrum Kultury

II miejsce: Anna Ożóg – Exercise Rzeszów

III miejsce: Julia Łukaszewicz – Przestrzeń Studio Tańca Knurów

 

Kategoria 3 Duety do 15 lat

Wyróżnienie: Alicja Darłak, Wiktor Bronowski – Stowarzyszenie Galaxy Katowice

Wyróżnienie: Zuzanna Boruta, Emilia Kwiecień – Wodzisławskie Centrum Kultury

Wyróżnienie: Paulina Cembala i Nicole Kwarciak Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu

I miejsce: Hanna Lasicz, Alicja Pijet – Prywatna Szkoła Baletowa M.M Szewczenko w Gliwicach

II miejsce: Nadia Pytel, Amelia Pytel – Step Up Academy Maków Podhalański

III miejsce: Emilia Hołota, Pola Kaleta – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry

 

Kategoria 4 Duety powyżej  15 lat

 

Wyróżnienie: Emilia Grubała, Urszula Kuczma – Rzeszowski Dom Kultury

Wyróżnienie: Anna Maciejowska, Aleksandra Maciejowska – Samorządowe Centrum Kultury Mielec

Wyróżnienie: Ofelia Sobik, Nadia Gilner – Wodzisławskie Centrum Kultury

I miejsce: Zuzanna Halfar, Maciej Cesarz – Wodzisławskie Centrum Kultury

II miejsce: Antonina Nowak, Emilia Krzyształa – Wodzisławskie Centrum Kultury

III miejsce: Lidia Kośla, Emilia Pietruszka – Samorządowe Centrum Kultury Mielec

 

Kategoria 5 Mini Mini zespoły do 8 lat

I miejsce: Cheer Move Mysłowice – Klub Sportowy Move Senses

II miejsce: Dance A LOT Mini Kids A – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry

III miejsce: Exercise Rzeszów  – Exercise Rzeszów

 

Kategoria 6 Street Dance Zespoły do 12 lat

Wyróżnenie: Sie Ma Squad – Maka Art Studio

I miejsce: Blackout Kids – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój

II miejsce: EDA Family  – eMotion Dance Academy Oświęcim

III miejsce: Flika Junior – Klub Sportowy Flika Olkusz

 

Kategoria 7 Street Dance Zspoły 13-15 lat

 

Wyróżnienie: Blackout Teens – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój

I miejsce: Blackout Junior – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój

II miejsce: Flika VIP – Klub Sportowy Flika Olkusz

III miejsce: Blare – Szkoła Tańca STEREO Bielsko Biała

 

Kategoria 8 Street Dance pow. 15 lat

I miejsce: BLackout Crew – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój

II miejsce: TDK CREW – Szkoła tańca i ruchu Dance 4 You Żywiec

III miejsce: Illegal – Szkola Szkoła Tańca STEREO Bielsko Biała

 

Kategoria 9 Performing Arts zespoły do 12 lat

Wyróżnienie: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów

Wyróżnienie: Miraż Wodzisław Śląski – Wodzisławskie Centrum Kultury

I miejsce: Teatr tańca „Actus Animi” – Teatr tańca „Actus Animi”

II miejsce: Sote 1 – Prywatna Szkoła Baletowa M.  M Szewczenko w Gliwicach

III miejsce: Fizz – Studio Tańca Finezz Wadowice

 

Kategoria 10

Wyróżnienie: Grupa Tańca „ Beznazwy II” – Samorządowe Centrum Kultury Mielec

Wyróżnienie: Epizod – Studio Tańca IFLY Mysłowice

Wyróżnienie: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów

Wyróżnienie: MAK 3 – Miasto Zabrze

I miejsce: Teatr tańca „Actus Animi” – Teatr tańca „Actus Animi”

II miejsce: Fuzja – Studio Tańca Finezz Wadowice

III miejsce: Releve 1 – Prywatna Szkoła Baletowa M.M. Szewczenko w Gliwicach

 

Kategoria 11

Wyróżnienie: Releve – Prywatna Szkoła Baletowa M. M. Szewczenko w Gliwicach

Wyróżnienie: Miraż Wodzisław Śląski – Wodzisławskie Centrum Kultury

Wyróżnienie: Tess – Tarnogórskie Centrum Kultury

I miejsce:  Przebudzenie – Studio Tańca IFLY Mysłowice

II miejsce: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów

III miejsce: Grupa tańca „Beznazwy” – Samorządowe Centrum Kultury Mielec

 

Kategoria 12+13 Inne propozycje

I miejsce: Shake Junior Młodszy – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu

II miejsce: Kiss My Heels – Bielsko Biała

III miejsce: Cheer As – Akademia Tańca AS Sosnowiec

 

 

Kategoria 14+15 Taniec Towarzyski

I miejsce: Elita Lejdis – Oświęcimskie Centrum Kultury

II miejsce: Elita Lejdis Junior – Oświęcimskie Centrum Kultury

 

GRAN PRIX KIDS – Blackout Kids – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój

GRAND PRIX JUNIOR – Blackout Junior – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój

GRAND PRIX SENIOR – Miraż Wodzisław Śląski – Wodzisławskie Centrum Kultury

Złote Sznurowadło 2023 – listy startowe i ważny komunikat

Prezentujemy listy startowe Festiwalu Tańca “Złote Sznurowadło 2023” oraz ważny komunikat dla solistów.

W związku z bardzo dużą liczbą zgłoszeń do Festiwalu Tańca „Złote Sznurowadło 2023”, po konsultacjach z jury zawodów i instruktorami tańca zdecydowaliśmy o skróceniu czasu pokazów w kategoriach I i II (solo) do 1 min.

Prosimy o ponowne przesłanie podkładów muzycznych w skróconej formie na adres konkursylck@gmail.com

W przypadku braku dostarczenia nowego podkładu muzycznego, dostarczony wcześniej podkład zostanie wyciszony po upływie 1 minuty.

Dziękujemy i przepraszamy za utrudnienia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod nr. 32 627 12 62 wew. 18.

Prosimy o zapoznanie się z listą startową w formacie PDF (tutaj)

Złote Sznurowadło 2023 – koniec zapisów

Informujemy, że na Festiwal Tańca Złote Sznurowadło 2023 wpłynęło tak wiele zgłoszeń, że z przyczyn organizacyjnych musimy zakończyć zapisy.
Dziękujemy i widzimy się 17 czerwca. 

19. Festiwal Tańca ,,Złote Sznurowadło”

Serdecznie Zapraszamy na 19 edycję popularnej imprezy tanecznej w Libiążu ,,Złote Sznurowadło” organizowanej przez LCK.

Turniej Tańca odbędzie się 17.06.2023 r. w Hali Sportowej w Libiążu.

Pod Honorowym Patronatem Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi oraz Burmistrza Libiąża Jacka Latko.

Zapraszamy do uczestnictwa w kategoriach solo, duety oraz zespoły.

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie RODO – Instruktor

Oświadczenie RODO – Rodzic/ opiekun prawny

Oświadczenie RODO – Uczestnik pełnoletni

Regulamin Złote Sznurowadło 2023

Każdy uczestnik festiwalu musi posiadać podpisane oświadczenie RODO, które należy przedstawić w trakcie rejestracji w biurze organizacyjnym. Na potrzeby weryfikacji wymagany jest dokument tożsamości.

Festiwal Tańca “Złote Sznurowadło 2022”

*** REGULAMIN

* KARTA ZGŁOSZENIA

* Oświadczenie RODO – Instruktor

* Oświadczenie RODO – Uczestnik niepełnoletni

* Oświadczenie RODO – Uczestnik Pełnoletni

***UWAGA!!!  Każdy uczestnik festiwalu musi posiadać podpisane oświadczenie RODO które należy przedstawić w trakcie rejestracji w biurze organizacyjnym. Na potrzeby weryfikacji wymagany jest dokument tożsamości!!!

*** WYNIKI FESTIWALU

*******GALERIA*******

Back to top