Złote Sznurowadło 2024
Zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji festiwalu tanecznego ,,Złote Sznurowadło” w dniach 25-26 maja 2024.
20. edycja Festiwalu Tańca “Złote Sznurowadło” 2024 organizowanego przez Libiąskie Centrum Kultury odbędzie się dniach 25-26 maja 2024 r. w Hali Sportowej w Libiążu.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga oraz Burmistrz Libiąża Jacek Latko.
Zapraszamy do uczestnictwa w kategoriach solo, duety oraz zespoły.
Plan przesłuchań
Sobota:
blok 1: kategorie Solo, Duety, Mini Mini Zespoły, wręczenie nagród
blok 2: kategoria Zespoły (Street Dance), wręczenie nagród
Przewidujemy możliwość wręczenia dwóch nagród Grand Prix
Niedziela:
blok 3: kategoria Zespoły (Performing Arts), wręczenie nagród
blok 4: kategoria Zespoły (Inne Propozycje), wręczenie nagród
blok 5: kategoria Zespoły (Taniec Towarzyski), wręczenie nagród
Przewidujemy możliwość wręczenia dwóch nagród Grand Prix
Pliki do pobrania:
Regulamin Złote Sznurowadło 2024
Oświadczenie RODO – Instruktor
Oświadczenie RODO – Rodzic/ opiekun prawny
Oświadczenie RODO – Uczestnik pełnoletni
Każdy uczestnik festiwalu musi posiadać podpisane oświadczenie RODO, które należy przedstawić w trakcie rejestracji w biurze organizacyjnym. Na potrzeby weryfikacji wymagany jest dokument tożsamości.
19. Festiwal Tańca “Złote Sznurowadło” w Libiążu – wyniki
Prezentujemy wyniki “Złotego Sznurowadła 2023”
Kategoria 1A solo do 12 lat
Wyróżnienie: Hanna Lisicka – Studio Tańca Finezz Wadowice
Wyróżnienie: Amelia Macioł – Stowarzyszenie Galaxy Katowice
Wyróżnienie: Ewa Domagała – Actus Animi
I miejsce: Paula Górna – Studio Tańca IFLY Mysłowice
II miejsce: Julia Gierlach – Actus Animin
III miejsce: Zofia Legień – Studio Tańca Finezz Wadowice
Kategoria 1B solo 13-15 lat
Wyróżnienie: Samanta Mol – Tarnogórskie Centrum Kultury
Wyróżnienie: Anna Kubicz – Wodzisławskie Centrum Kultury
Wyróżnienie: Natalia Mikołajczyk – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry
I miejsce: Maja Zagórska – Studio Tańca Finezz Wadowice
II miejsce: Julia Nowak – Studio Tańca IFly Mysłowice
III miejsce: Julia Dubiel – Samorządowe Centrum Kultury Mielec
Kategoria 2 solo 15+
Wyróżnienie: Amelia Rusinek – Rzeszowski Dom Kultury
Wyróżnienie: Tetiana Vynokur – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry
I miejsce: Ofelia Sobik – Wodzisławskie Centrum Kultury
II miejsce: Anna Ożóg – Exercise Rzeszów
III miejsce: Julia Łukaszewicz – Przestrzeń Studio Tańca Knurów
Kategoria 3 Duety do 15 lat
Wyróżnienie: Alicja Darłak, Wiktor Bronowski – Stowarzyszenie Galaxy Katowice
Wyróżnienie: Zuzanna Boruta, Emilia Kwiecień – Wodzisławskie Centrum Kultury
Wyróżnienie: Paulina Cembala i Nicole Kwarciak Szkoła Podstawowa z oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu
I miejsce: Hanna Lasicz, Alicja Pijet – Prywatna Szkoła Baletowa M.M Szewczenko w Gliwicach
II miejsce: Nadia Pytel, Amelia Pytel – Step Up Academy Maków Podhalański
III miejsce: Emilia Hołota, Pola Kaleta – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry
Kategoria 4 Duety powyżej 15 lat
Wyróżnienie: Emilia Grubała, Urszula Kuczma – Rzeszowski Dom Kultury
Wyróżnienie: Anna Maciejowska, Aleksandra Maciejowska – Samorządowe Centrum Kultury Mielec
Wyróżnienie: Ofelia Sobik, Nadia Gilner – Wodzisławskie Centrum Kultury
I miejsce: Zuzanna Halfar, Maciej Cesarz – Wodzisławskie Centrum Kultury
II miejsce: Antonina Nowak, Emilia Krzyształa – Wodzisławskie Centrum Kultury
III miejsce: Lidia Kośla, Emilia Pietruszka – Samorządowe Centrum Kultury Mielec
Kategoria 5 Mini Mini zespoły do 8 lat
I miejsce: Cheer Move Mysłowice – Klub Sportowy Move Senses
II miejsce: Dance A LOT Mini Kids A – Akademia Tańca Dance A LOT Tarnowskie Góry
III miejsce: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów
Kategoria 6 Street Dance Zespoły do 12 lat
Wyróżnenie: Sie Ma Squad – Maka Art Studio
I miejsce: Blackout Kids – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
II miejsce: EDA Family – eMotion Dance Academy Oświęcim
III miejsce: Flika Junior – Klub Sportowy Flika Olkusz
Kategoria 7 Street Dance Zspoły 13-15 lat
Wyróżnienie: Blackout Teens – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
I miejsce: Blackout Junior – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
II miejsce: Flika VIP – Klub Sportowy Flika Olkusz
III miejsce: Blare – Szkoła Tańca STEREO Bielsko Biała
Kategoria 8 Street Dance pow. 15 lat
I miejsce: BLackout Crew – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
II miejsce: TDK CREW – Szkoła tańca i ruchu Dance 4 You Żywiec
III miejsce: Illegal – Szkola Szkoła Tańca STEREO Bielsko Biała
Kategoria 9 Performing Arts zespoły do 12 lat
Wyróżnienie: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów
Wyróżnienie: Miraż Wodzisław Śląski – Wodzisławskie Centrum Kultury
I miejsce: Teatr tańca „Actus Animi” – Teatr tańca „Actus Animi”
II miejsce: Sote 1 – Prywatna Szkoła Baletowa M. M Szewczenko w Gliwicach
III miejsce: Fizz – Studio Tańca Finezz Wadowice
Kategoria 10
Wyróżnienie: Grupa Tańca „ Beznazwy II” – Samorządowe Centrum Kultury Mielec
Wyróżnienie: Epizod – Studio Tańca IFLY Mysłowice
Wyróżnienie: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów
Wyróżnienie: MAK 3 – Miasto Zabrze
I miejsce: Teatr tańca „Actus Animi” – Teatr tańca „Actus Animi”
II miejsce: Fuzja – Studio Tańca Finezz Wadowice
III miejsce: Releve 1 – Prywatna Szkoła Baletowa M.M. Szewczenko w Gliwicach
Kategoria 11
Wyróżnienie: Releve – Prywatna Szkoła Baletowa M. M. Szewczenko w Gliwicach
Wyróżnienie: Miraż Wodzisław Śląski – Wodzisławskie Centrum Kultury
Wyróżnienie: Tess – Tarnogórskie Centrum Kultury
I miejsce: Przebudzenie – Studio Tańca IFLY Mysłowice
II miejsce: Exercise Rzeszów – Exercise Rzeszów
III miejsce: Grupa tańca „Beznazwy” – Samorządowe Centrum Kultury Mielec
Kategoria 12+13 Inne propozycje
I miejsce: Shake Junior Młodszy – Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu
II miejsce: Kiss My Heels – Bielsko Biała
III miejsce: Cheer As – Akademia Tańca AS Sosnowiec
Kategoria 14+15 Taniec Towarzyski
I miejsce: Elita Lejdis – Oświęcimskie Centrum Kultury
II miejsce: Elita Lejdis Junior – Oświęcimskie Centrum Kultury
GRAN PRIX KIDS – Blackout Kids – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
GRAND PRIX JUNIOR – Blackout Junior – Explozja Tańca Jastrzębie Zdrój
GRAND PRIX SENIOR – Miraż Wodzisław Śląski – Wodzisławskie Centrum Kultury
Złote Sznurowadło 2023 – listy startowe i ważny komunikat
Prezentujemy listy startowe Festiwalu Tańca “Złote Sznurowadło 2023” oraz ważny komunikat dla solistów.
W związku z bardzo dużą liczbą zgłoszeń do Festiwalu Tańca „Złote Sznurowadło 2023”, po konsultacjach z jury zawodów i instruktorami tańca zdecydowaliśmy o skróceniu czasu pokazów w kategoriach I i II (solo) do 1 min.
Prosimy o ponowne przesłanie podkładów muzycznych w skróconej formie na adres konkursylck@gmail.com
W przypadku braku dostarczenia nowego podkładu muzycznego, dostarczony wcześniej podkład zostanie wyciszony po upływie 1 minuty.
Dziękujemy i przepraszamy za utrudnienia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod nr. 32 627 12 62 wew. 18.
Prosimy o zapoznanie się z listą startową w formacie PDF (tutaj)
Złote Sznurowadło 2023 – koniec zapisów
19. Festiwal Tańca ,,Złote Sznurowadło”
Serdecznie Zapraszamy na 19 edycję popularnej imprezy tanecznej w Libiążu ,,Złote Sznurowadło” organizowanej przez LCK.
Turniej Tańca odbędzie się 17.06.2023 r. w Hali Sportowej w Libiążu.
Pod Honorowym Patronatem Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi oraz Burmistrza Libiąża Jacka Latko.
Zapraszamy do uczestnictwa w kategoriach solo, duety oraz zespoły.
Pliki do pobrania:
Oświadczenie RODO – Instruktor
Oświadczenie RODO – Rodzic/ opiekun prawny
Oświadczenie RODO – Uczestnik pełnoletni
Regulamin Złote Sznurowadło 2023
Każdy uczestnik festiwalu musi posiadać podpisane oświadczenie RODO, które należy przedstawić w trakcie rejestracji w biurze organizacyjnym. Na potrzeby weryfikacji wymagany jest dokument tożsamości.