– Kawiarnia Nisza

Nisza Coffe & Tea.
Zapraszamy od 15:00 do 21:00 w środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele.

W przytulnym wnętrzu spędzisz miłe chwile przy herbacie, kawie i ciastku. W ofercie są również Bolęcińskie zapiekanki, przekąski, lokalne piwa i wina oraz drinki. Nisza to także miejsce spotkań z kulturą. Cyklicznie odbywają się tutaj “Kulturalne czwartki”, podczas których swoje talenty prezentują najmłodsi. Stałym punktem są spotkania z poetami, muzykami w ramach cyklu “Odkurzanie poezji”. Kawiarnia jest zlokalizowana w podziemiach budynku Libiąskiego Centrum Kultury.

Zapraszamy na świeżo paloną 100 % Arabicę, szlachetną i inną niż wszystkie. Kawę delikatną, aksamitną, urzekającą doskonałym smakiem w którym wyczuwamy nutki orzechów i czekolady. Charakterystycznym jej walorem jest wyważony, zmysłowy aromat z delikatną czekoladową nutą. Kawę szczególnie polecamy osobom, które szukają aromatycznej kawy pozbawionej kwasowości i posmaku goryczy.

Krótka Charakterystyka naszej kawy:
Zawartość kofeiny – Niska
Stopień palenia – Średni
Skład – 100% Arabica
Rodzaj – ziarnista mielona w expresie

Polecamy również bolęcińskie zapiekanki. Zobacz jak powstają ….

Składniki zapiekanki to naturalna bułka na zakwasie (mąka pszenna: zawiera gluten, woda, sól, zakwas z mąki żytniej), ser gouda , farsz (pieczarki, cebula; przyprawy: papryka wędzona, sól, pieprz)

Szczególnie dla kinomanów 🙂
polecamy świeży POPCORN !!!

 Jest źródłem błonnika dzięki czemu można się nasycić jego niewielką porcją. Zawiera kilka ważnych składników odżywczych, takich jak witaminy z grupy B, magnez i fosfor. Popcorn bez dodatku dużych ilości soli, cukru lub tłuszczu jest niskokaloryczny i może być częścią zrównoważonej diety.

 

Hot dogi
polecają się
na ciepło
🙂

Back to top