– Zachęcamy do głosowania na “Osobowości 50-lecia”

Głosować można elektronicznie za pomocą strony internetowej https://libiaz.pl/osobowosci-ankieta/ albo za pomocą kuponów drukowanych w „Przełomie” i „Kurierze Libiąskim”, w każdej kategorii na jednego kandydata. Kupony należy wypełnić i dostarczyć na dziennik podawczy Urzędu Miejskiego w Libiążu do 10 czerwca. W Plebiscycie „Osobowości 50-lecia” jest w sumie siedem kategorii. Głosowanie dotyczy tylko pięciu z nich: Przedsiębiorca, Społecznik, Samorządowiec, Działacz Kultury i Sportowiec. Laureaci szóstej kategorii – Przyjaciel Libiąża zgodnie z regulaminem Plebiscytu zostaną wyłonieni przez Komisję Plebiscytową spośród osób zgłoszonych przez mieszkańców oraz wskazanych przez członków Komisji.

Z kolei Osobowość Medialna to kategoria specjalna Tygodnika Ziemi Chrzanowskiej „Przełom”. O tym, kto zasłuży na ten tytuł, zdecyduje redakcja.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Plebiscycie i oddania głosu na swojego kandydata. Głosować elektronicznie można raz dziennie. Po 10 czerwca wszystkie głosy, oddane tradycyjnie i elektronicznie, zostaną podliczone. Rozstrzygnięcie konkursu i Galę Jubileuszową zaplanowano na 14 czerwca podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Libiążu. Laureaci otrzymają w nagrodę pamiątkowe statuetki zaprojektowane specjalnie na tę okazję.

Back to top