Megalo MagicSport Liga Orlika

II edycja MEGALO MAGIC SPORT LIGI ORLIKA 2018/2019. Poniżej prezentujemy harmonogram całych rozgrywek:

I kolejka – 9 grudnia 2018:

9:00 Dream Team – Pasjonaci Bieruń 10:1
9:50 Santander – Meble Kania 3:4
10:40 Husaria 1918 – Jager Team 3:2
11:30 Piekarnia ATU – FC Gromy 0:7
12:20 Solidex – Husaria Libiąż przełożony

 

II kolejka – 16 grudnia 2018:

9:00 Husaria Libiąż – Pasjonaci Bieruń 8:3
9:50 Solidex – FC Gromy 4:3
10:40 Piekarnia ATU – Jager Team 4:1
11:30 Husaria 1918 – Meble Kania 4:4
12:20 Dream Team – Santander 15:1

 

III kolejka – 6 stycznia 2019:

9:00 Solidex – Jager Team 6:0
9:50  Dream Team – Husaria 1918 2:2
10:40 Piekarnia ATU – Meble Kania 1:5
11:30 FC Gromy – Husaria Libiąż 9:3
12:20 Santander – Pasjonaci Bieruń 4:6

 

IV kolejka – 13 stycznia 2019:

9:00 Solidex – Meble Kania 1:2
9:50  Santander – Husaria 1918 2:10
10:40 Jager Team – Husaria Libiąż 4:10
11:30  Piekarnia ATU – Dream Team 2:7
12:20 FC Gromy – Pasjonaci Bieruń 19:1
13:10 Solidex – Husaria Libiąż 4:3

 

V kolejka – 20 stycznia 2019

9:00 Husaria 1918 – Pasjonaci Bieruń 4:3
9:50 Santander – Piekarnia ATU 2:15
10:40 Solidex – Dream Team 5:5
11:30 Husaria Libiąż – Meble Kania 3:7
12:20 FC Gromy- Jager Team przełożony na 10 lutego

 

VI kolejka – 27 stycznia 2019

9:00 Solidex – Santander 16:4
9:50  FC Gromy – Meble Kania 6:2
10:40 Dream Team –Husaria Libiąż 7:4
11:30 Pasjonaci Bieruń – Jager Team 3:4
12:20 Piekarnia ATU – Husaria 1918 2:5

 

VII kolejka – 10 lutego 2019

9:00 Jager Team – Dream Team 1:13
9:50 Pasjonaci Bieruń – Meble Kania 5:2
10:40  FC Gromy Santander 18:7
11:30 Piekarnia ATU – Solidex 3:7
12:20 FC Gromy – Jager Team 13:0

VIII kolejka – 17 lutego 2019

9:00 FC Gromy– Husaria 1918 7:3
9:50 Piekarnia ATU – Husaria Libiąż 5:9 
10:40 Pasjonaci Bieruń – Solidex 2:4
11:30 Jager Team Santander 4:3
12:20 Dream Team – Meble Kania 5:4
13:10 Husaria Libiąż– Husaria 1918 2:11

IX kolejka – 24 lutego 2019

9:00 Piekarnia ATU – Pasjonaci Bieruń
9:50 Solidex – Husaria 1918
10:40 Husaria Libiąż – Santander
11:30 FC Gromy – Dream Team
12:20 Jager Team – Meble Kania