– Libiąż dla Ukrainy – zaproszenie na koncert

Libiąż dla Ukrainy – to hasło koncertu charytatywnego w najbliższą niedziele, na który zapraszamy Was wspólnie z Burmistrzem Libiąża Jackiem Latko.

Koncert będzie połączony ze spotkaniem integracyjnym uchodźców z Ukrainy i mieszkańców Gminy Libiąż, którzy udzielili im schronienia. Chcemy w ten sposób okazać naszym Przyjaciołom wsparcie, a lokalnej społeczności tym drobnym gestem podziękować za solidarność.
– Mam nadzieję, że zarówno nasi goście z Ukrainy, jak i mieszkańcy, przyjmą zaproszenie i licznie wezmą udział w koncercie. Będzie to doskonała okazja, pobyć razem, porozmawiać i zapytać, jak jeszcze możemy pomóc w tej dramatycznej sytuacji – mówi burmistrz Libiąża Jacek Latko.
Koncert rozpocznie się w niedzielę o godz. 16.00 w sali kinowej LCK. Współprowadzącą będzie Hanna Slusiar, mieszkająca w Polsce Ukrainka, która zajmie się tłumaczeniem z języka polskiego na język ukraiński.
Na scenie wystąpią charytatywnie:
▪️Proven Way
▪️Trial Version
▪️ Julia Biskup
▪️ Marta Artymiak
▪️ Wojciech Czarnota
▪️ Zosia Niemiec
▪️ Basia Niemiec
▪️ Kinga Krawczyk
▪️ Oddział Specjalnej Troski 

Na najmłodszych czekają ciekawe animacje i niespodzianki.
W razie potrzeby Gmina Libiąż zorganizuje transport dla Obywateli Ukrainy na niedzielny koncert. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Promocji na numer 32 624 92 22 lub mail pomocdlaukrainy@libiaz.pl
Back to top