– Narodowe Święto Niepodległości – zapraszamy na transmisję online koncertu Andrzeja Sikorowskiego

Drodzy mieszkańcy naszej gminy, zbliża się Narodowe Święto Niepodległości, które od ponad 20 lat tam świętujemy m.in. podczas Libiąskiej Biesiady Patriotycznej. Rok 2020 jest pod każdym innym względem innego, ale odzyskanie przez Polskę Niepodległości w 1918 roku jest faktem, który powinniśmy celebrować od czasu. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne wydarzenia patriotyczne.

11 listopada od godziny 17 będziemy je dla Was transmitować na naszej stronie internetowej pod adresem www.lck.libiaz.pl . Dzięki temu każdy będzie mógł w nim uczestniczyć, oglądając relację na ekranie komputera, telewizora lub telefonu komórkowego.

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu na scenie wystąpi chór Canticum Canticorum z koncertem „Wolni i Solidarni”. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Andrzej Sikorowski, polski kompozytor, autor tekstów i gitarzysta, a także członek krakowskiej grupy „Pod Budą”.

Zapraszamy, bądźcie z nami wyjątkowego popołudnia! Usiądźcie wygodnie w fotelach io godzinie 17 wejdźcie na stronę www.lck.libiaz.pl i poczujcie się częścią wielkiej, biało-wspólnoty wspólnoty! Świętujmy ten piękny dzień sztuki.

 

Back to top